O nás

Dvořák team s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 panem Karlem Dvořákem. Postupem času se rozrůstala o nová vozidla a přepravovala zboží nejprve po území České republiky, ale později také do zahraničí. V té době začal pan Dvořák předávat vedení společnosti svému synovi Karlovi Dvořákovi ml., který je v současné době jednatelem společnosti Dvořák team s.r.o.

Společnost nabízí komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy, rozvozu, distribuce a skladování zboží. Vozový park čítá 9 nákladních vozidel a 1 dodávku. Auta zabezpečují přepravu nejen po území České republiky, ale i v rámci celé Evropy. Hlavní specialitou společnosti je přeprava po celém území Německa. Na přání zákazníka je však možné zabezpečit přepravu zboží kamkoliv na světě. Společnost Dvořák team s.r.o. je dlouhodobým autodopravcem na českém trhu a neustále se rozvíjí. O tom svědčí nejen neustálý růst vozového parku, ale i počet zaměstnanců a postupné rozšiřování logistického areálu v Ivančicích u Brna.

Společnost kromě autodopravy nabízí také řadu dalších služeb pro zákazníky, dopravce, ale i širokou veřejnost. Nově se firma Dvořák team s.r.o. zabývá prodejem asfaltových střešních šindelů a asfaltových hydroizolačních pásů, které máme běžně na našem skladě v Ivančicích u Brna. Spolupracujeme s výrobcem Dehtochema TN a.s., která má obrovskou základnu nejenom u nás, ale i v zahraničí.

IČO: 292 39 095
DIČ:CZ29239095

like

Naši lidé

Jednatel firmy
Karel Dvořák
Tel: 607 575 865
email: dvorak.doprava@seznam.cz

 

Prodejce a skladník 
Libor Hájek
Tel: 736 502 447
email: hajek.doprava@seznam.cz

Administrativa a fakturace

Hana Dvořáková

Tel: 737 481 949

email: dvorak.k.doprava@seznam.cz

Administrativa a fakturace

Dana Rezová

Tel: 606  067 438

email: dvorakteam@seznam.cz

Dispečer

Jaroslav Kovář

Tel: 606 776 908

email: dvorak.team@seznam.cz